Chrup na zdrowie!

Dzieciaki uwielbiają chipsy! I te tradycyjne, ziemniaczane, z dodatkiem ostrych i okrutnie słonych przypraw, jak i te nieco zdrowsze, kukurydziane, przypominające raczej tradycyjne chrupki jednak również osypane mieszankami przypraw, które nie koniecznie muszą być bardzo zdrowe.

Odbierać dzieciom to, co kochają?

Nie koniecznie! Należy zdać sobie sprawę, że najważniejsza jest w tym wszystkim sama przyjemność chrupania. Nie trudno jest przygotować więc jakiś zamiennik uwielbianych chipsów.

Najprostszy sposób to miseczka orzechów! Przecież jest ich mnóstwo. W dodatku wcześniej można je razem z dzieckiem przygotować do spożycia- dziadek do orzechów z pewnością zainteresuje każdego Malucha.

Włoskie.. arachidowe..a może pistacje? Wszystkie pochodzą z jednej rodziny, ale każdy z nich ma inny smak. Owszem, są one również dość kaloryczne, bo przecież składają się głównie z tłuszczy, ale NATURALNYCH!

Orzechową misę, można urozmaicić suszonymi owocami. Banany – chipsy bananowe zyskują coraz większą popularność. Jabłka – dzieciaki je uwielbiają. Morele, winogrona – przecież to już prawdziwa uczta dla podniebień każdego łasucha. I czego więcej trzeba?